Pracovní pozice

Pracovník skladového a mycího centra – NICKNACK (Mycí centrum u Staré Boleslavi)

Staň se naším parťákem v malého týmu mycího centra firmy NICKNACK s.r.o. Nabízíme sezónní spolupráci – nástup je možný ihned.

Práci pro tebe máme nejméně do 31. října 2024. Pokud budou obě strany spokojené, můžeme spolupráci prodloužit na další období. Vše záleží na tom, jak si sedneme.

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme především šikovného parťáka, který zapadne do našeho týmu. Bude kontrolovat a kompletovat kelímky umyté v našich tunelových myčkách. A pak je buď uskladní, nebo je nachystá k předávce zákazníkovi.

Práci si u nás můžeš vyzkoušet a uvidíš, jestli je pro tebe ta pravá. Důležité je, abychom si všichni sedli lidsky – to je u nás alfa, omega.

Náplň práce?

  • práce v mycím a skladovém centru
  • mytí kelímků v průmyslové myčce
  • kontrola a kompletace čistých kelímků
  • drobné provozní a údržbové práce v rámci fungování mycího a skladového centra
  • naskladnění a vyskladnění kelímků
  • expedice kelímků zákazníkovi
  • po zaučení možnost závozu zboží zákazníkům
  • pokud ti práce půjde a bude na tebe spoleh možnost vést mycí směny

Co od tebe očekáváme?

  • přátelský přístup ke kolegům
  • selský rozum (na vzdělání nám nezáleží, důležité jsou pro nás schopnosti)
  • samostatnost
  • kladný vztah k fyzické práci (budeš manipulovat s boxy plnými kelímků, paletovými vozíky a rudly)
  • dochvilnost
  • spolehlivost
  • vítáme ambice a do budoucna chuť částečně řídit směny
  • výhodou je řidičský průkaz skupiny B
  • flexibilita – práce probíhá po-pá včetně některých víkendů

Co ti nabízíme?

  • odměna 200 Kč na hodinu
  • po zapracování možnost návštěvy vybraných akcí našich klientů (koncerty, sportovní události, další kulturní a společenské akce)
  • stabilní sezónní práci s možnost rozšíření spolupráce na neurčito
  • plánování směn po dohodě s kolegy
  • možnost spolupráce na IČO / DPP / DPČ
  • přátelská parta
  • možnost sdílené dopravy z Prahy s dalšími členy týmu
  • možnost být součástí stabilní a zavedené firmy, která mění celé odvětví
  • společné akce od firemního teambuildingu, grilování až po posezení u piva

Nástup:

  • možný ihned, dle domluvy

Pošli nám svůj životopis na: event@nicknack.cz. Odpovíme do 14 dnů.